Зарплаты разработчиков, менеджеров и еще 40 IT-профессий в 2021 году

Публікуємо третій звіт щодо зарплат — на цей раз про проджект-менеджерів, ейчарів, девопсів та інших ІТ-спеціалістів. Через початок повномасштабної війни припинився ріст зарплат в більшості спеціалізацій. 15% респондентів вказали, що не використовують додаткову мову програмування. Ну і це дуже дурна тема порівнювати перфоманс і зарплату. Зарплата складається з дуууже багатьох факторів і перш за все з вмінням продати себе, якщо ти цього не вмієш, то треба вчитися!

Зарплати тестувальників у першій половині 2022 року змінювалися дуже нерівномірно. Зарплати в Automation QA та General QA продовжували зростати, а в Manual QA дещо впали. Знання англійської мови підвищує можливість отримувати більшу заробітну плату. Найчастіше Swift-розробники використовують Objective-C як додаткову мову з медіаною $2900. Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити роботу та підвищити ефективність сайту. Продовжуючи користування цим сайтом, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie.

React Native зарплата

Найпопулярніші фреймворки серед Ruby-розробників — Ruby on Rails (166 анкет) і React.js (66 анкет). Найчастіше вони використовують JavaScript як додаткову мову програмування. Але найвищі зарплати у тих, хто додатково застосовує Elixir ($4350) і TypeScript ($3400). Щодо фреймворків і бібліотек, то найпопулярнішими серед Java-розробників є Spring і Hibernate (791 і 428 анкет). Інші варіанти зібрали суттєво менше відповідей. А ось найвищі середні зарплати у тих, хто використовує Play та Apache Spark.

Серед додаткових мов програмування найбільш популярними є TypeScript (802 анкети) та PHP (217 анкет). Так середня зарплата JS-розробників, що використовують TypeScript, становить $2000, PHP — $1800. Позиції Software Engineer Swift-розробників демонструють негативну динаміку https://wizardsdev.com/ за останні пів року — середня зарплата зменшилася на $200. Водночас середня зарплата Junior і Senior зросла на $100 для кожної групи. Найвищі середні зарплати у тих, хто, крім стандартних платформ, використовує у роботі React.js ($2600) і .NET Core ($2750).

У Software Engineer та Junior SE вже третє опитування поспіль середня зарплата не змінюється. Найпопулярніша додаткова мова програмування — Python (112 анкет). Найвищі зарплати у тих, хто додатково працює з Go ($4000). Найбільш популярні фреймворки серед Python-розробників — Django (224 анкети) і Flask (159 анкет). Щодо додаткових мов програмування, то частіше за інші розробники на Python використовують JavaScript (197 анкет). Для SE рівень зарплати зростає з рівнем знання англійської від $1500 до $2200, або на +$700.

Full-Stack PHP Programmer

Федьковича ($1000), НТУУ «КПІ» ім. Розподіл розробників за віком у червні 2020-го залишається стабільним, якщо порівнювати з минулими хвилями опитування. Медіана — 28 років, мода— 25 років (7,3%). LinkedInGitHubFacebookУвійти за поштою або через твіттер. А чи є статистика про те, куди переходять розробники з віком після 45? Просто судячи з кількості архітекторів, їх не так багато треба.

React Native зарплата

Варто зазначити, що цієї хвилі TechLeads і TeamLeads об’єднано в одну категорію, історичні дані переглянуто відповідно. Нагадаємо, що у попередніх двох статтях ми вже розглянули загальний портрет ІТ-спеціаліста ізарплати тестувальників. Йой, на блайнді (заокеанське італійське) вже бачать кінець кризи приблизно влітку, а на доу тільки почали про то говорити.

React Native разработчик Junior+/Middle (удаленно)

І ще немало чув особисто про сініор розробників з діапазоном 4-5к чистими. Ну і ще пару слів про перфоманс та імітацію бурхливої діяльності. Рівно стільки, скіль за їх послуги будуть готові платити замовники і за скільки вони зможуть себе продати.

Це управління компанією, своя компанія чи вихід із ІТ? Якщо ти чимось незадоволений на своїй роботі — качай скіли, звільняйся і йди туди де буде краще. Трохи якісніший графік по вишам буде, якщо обмежитись лише тими хто переїхав в Київ. Підписуйтеся наTelegram-канал «Редакція DOU», щоб не пропустити нові випуски зарплатного опитування. Порівняно з минулими періодами значно скоротилася кількість Junior Software Engineers, до рівня грудня 2014 року. Раз на місяць Джин надсилає статистику за обраною спеціальністю та містом.

  • Хто наймає, кого наймають та що відбувається із зарплатами.
  • Спасибо, dou, теперь снова буду переживать, что зарабатываю меньше медианы.
  • За останні пів року динаміка середніх зарплат була негативною для SE та Senior SE — зменшилася на $200 та $145 відповідно.
  • Нижче представляємо перелік основних мов програмування з динамікою за 8 років, а також з розбивкою за додатковою мовою та фреймворками.
  • Це управління компанією, своя компанія чи вихід із ІТ?

Всі мої знайомі значно завищують свої заробітні плати при особистому спілкуванні. Докладна інформація з розбивкою за категоріями, містами та досвідом у розділі «Зарплати». Найбільш оплачуваними спеціалістами є Scala та Go-розробники у Києві — їхня зарплата становить $4000. Так, говорю про Senior розробників, лідів, архітекторів. Повір, в кожної долі є плюси і мінуси. Стресу на медіанній зп зазвичай менше ніж у верхньому квартилі.

Эти вакансии по городам

Зарплата Python-розробників становить $3800 для Senior SE (-$150), $2000 для SE і $700 для Junior SE (без змін). Тут лише питання рівномірності розподілу «кожного десятого». У них тей же часовий пояс, що і у нас, їм зручно з нами працювати.

Хто наймає, кого наймають та що відбувається із зарплатами. Я згоден(-на) з умовами використання сайту і політикою конфіденційності. Кстати, для позиций типа Solution Architect можно, наверное, шкалу сместить вправо на пару пунктов. Їм зрозумілий наш менталітет, наша мотивація та потреби.

Дуже шкода, що більшість «кодерів» цього не розуміють. JavaScript — мова програмування #1 в Україні, нею як основною користується 24% розробників, як додатковою — 41%. У верхніх блоках – статистика за поточними online вакансіями і online/passive кандидатами. Зарплатні очікування кандидатів – 25й та 75й персентилі.

React native разработчик

А розкажіть но мені, що все-таки станеться? Люди перестануть користуватися мобільними телефонами? Слухати музику і дивится фільми? Просирати гроші в онлайн-казино? Та навряд чи, не перестануть.

React Native зарплата

Українці сприймаються просто як віддалений офіс. Але майже у всіх Київ, 10+ років досвіду, ЗП в півтора-два рази вище ніж тут. Щодо студентів, то найбільше отримують ті, хто навчається в ЧНУ ім.

React Native Вакансии в регионе Россия

Для Senior SE діапазон ще більший — від $3000 до $3850, або на +$850. Більш ніж половина .NET-розробників використовує JavaScript як додаткову мову програмування. Найвищі зарплати в тих, хто додатково працює з Objective-C — $3375, Python — $3000. Як альтернативу медіані ми створили віджет із розподілом зарплат за кількістю анкет. Над кожним стовпцем вказана кількість анкет, що була отримана для конкретного зарплатного діапазону.

Ми відправимо вам лист з посиланням для підтвердження. Для того, щоб зробити ваш профіль повноцінним, вкажіть вашу пошту. Так react native developer вон у меня в профиле написано же. Говорю без бахвальства, может кому-то будет интересно. Це з тих, що можу підтвердити.

React Native Developer: ключевые навыки по популярности

Серед Ruby/Rails-розробників середня зарплата за пів року помітно знизилась для позиції Software Engineer — на $275. За останні пів року динаміка середніх зарплат була негативною для SE та Senior SE — зменшилася на $200 та $145 відповідно. Динаміка відповідей вказує на зростання загального рівня володіння англійською мовою.

Найвищі зарплати у Senior Back-end розробників — $3750, найнижчі — у Junior Front-end — $650. За результатами червневого опитування, частка розробниць становила 9%, цей показник збільшується щороку — на 2 п.п. Дані в CSV доступні на GitHub. Усі зарплати вказано в доларах США (за курсом міжбанку), чистими (після сплати податків). Для оцінювання зарплат у вибірках використовуємо медіану. Статті з результатами минулих опитувань тут.

Якщо ви асоціюєте словоа «мова» виключно з українською мовою, то у мене для вас погані новини. Мені якось соромно вкотре пояснювати тут, що нижня цифра означає, що 25% отримує МЕНШЕ, а верхня — що 25% отримує БІЛЬШЕ. І скільки саме — можна побачити з сирих даних, які потім теж заливаються. Чувак, хто скільки стрічок коду пише це от взагалі не показник нічого. У людей які дійсно заробляють «великі гроші» нема часу на усілякі опитування на ДОУ. Всі учасники опитування свідомо занижають свої заробітні плати.

Можна, звісно, гуяк-гуяк і в продакшн, але тоді падають боїнги. Спасибо, dou, теперь снова буду переживать, что зарабатываю меньше медианы. Топ-3 містами проживання серед розробників і далі є Київ (44%), Харків (14%) і Львів (13%).

Make a Comment

Your cart

X